Hakkımızda

Koneli Tarım ve Sanayi Ürünleri Pazarlama A.Ş.

Koneli Tarım ve Sanayi Ürünleri Pazarlama A.Ş.  ‘’Türkiye’nin Üreten Gücü’’  Anadolu Birlik Holding (Konya Şeker) bünyesinde kurulmuş olup, holding şirket ve iştirakleri tarafından üretilen ürünlerin yurt içi ve yurt dışında satış ve pazarlamasını yapmaktadır.  Koneli A.Ş. Tarımsal  ve Endüstriyel  satış kanallarında uzmanlaşmıştır.

Koneli A.Ş. bünyesinde bayi,  distribütör ve kooperatif mağazaları vasıtası ile çiftçilerimize etkin ve kaliteli hizmet sunan, tümü ziraat mühendislerinden oluşan “Tarım Ürünleri Satış Ekibi” ile son kullanıcılara hizmet veren uzman satış temsilcilerinden oluşan “Endüstriyel Satış Ekibi” bulunmaktadır. 

Koneli  A.Ş. etkin ve kaliteli hizmet sunarak Türk Çiftçileri’nin tarımsal ve hayvansal üretimde kullandıkları girdi ürünlerine en uygun koşullarda ulaşmasını sağlamak için çalışmaktadır.

Koneli A.Ş nin  portföyünde bulunan yem, tohum, gübre çeşitleri,  modern sulama sistemleri, alt yapı boruları, plastik ambalaj, tekstil ambalaj, organik ve organomineral sıvı gübreler, melas, şlempe, patates nişastası, sıvı karbondioksit, bioetanol, endüstriyel süt ve et ürünleri, sebze çeşitleri ve atıştırmalık ürünlerin tamamı Anadolu Birlik Holding şirket ve iştirakleri tarafından üretilmektedir.

Çiftçilerimizin yukarıda sayılan tüm ürünlere ve daha fazlasına kolayca ulaşması amacıyla kurulmuş olan  “Doğrudan Tarım ve Gıda Marketleri”  Koneli A.Ş. bünyesinde faaliyet göstermektedir.